Bugun...
facebook-paylas
MERHABA
Tarih: 11-05-2022 14:15:00 Güncelleme: 11-05-2022 14:15:00


Konuşmaya başlamalar, tanışmalar, yeni başlangıçlar çoklukla bu güzel sözcükle başlar. Kocaman, hani derler ya şöyle ağız dolusu, tıpkı Halikarnas Balıkçısı'nın gür ve dolu dolu seslenişiyle MERHABA.
Yeni Doğu Gazetesi, Van'ın tek Ekonomi Dergisi okuyucu ve takipçilerine MERHABA.
 
Van'ın sesini tüm Türkiye sathında duyuran KANAL 65 izleyicilerine MERHABA.
 
Biz Van'da doğmuş, Van'da gençliğini yaşamış ve çeşitli nedenlerle Van dışında yaşayan gönlü, aklı hayallerindeki şehirde olanlar kentleriyle ilgili haberleri, gelişmeleri, olumlu ve olumsuz bilgileri yerel gazetelerden ve varsa erişilebiliyorsa yerel televizyonlardan alırdık.
 
Şimdi, KANAL 65 gibi ulusal düzeyde yayın yapan televizyonda özellikle haber saatinde sürekli izleniyor. Yeni Doğu Gazetesi'nde ve Ekonomi Dergisi'nde hem haberleri okuyacak hem de eğer şehrimizle ilgili söyleyecek sözümüz varsa dile getirme şansına sahip olacağız.
 
Tabi sadece şehrimizle yetinmeyip ülkeyi, ekonomimizi, yaşamımızı ilgilendiren konularda da dilimiz döndüğü, elimiz erdiği kadarıyla kalem oynatacağız.
 
Bize bu imkanı veren Yeni Doğu gazetemize, Yeni Doğu Ekonomi Dergisine ve Van'ı kendi yaşamının bir parçası gören, Van'ın sorunları, çözümleri konusunda sürekli düşünen , fikri takip yapan, sonuca da ulaşan sayın İKRAM KALİ'ye hem yeni görevinde başarılar diler hem de yazma konusundaki çağrısına teşekkür ederim.
 
Tekrar başarı diler ve yanında olduğumu belirtirim.
 
Ağız dolusu ve hararetle MERHABA


Bu yazı 367 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI